İletişim

Bizi Takip edin:

Dijital reklamcılık yeni dünya düzeni

Bilim adamlarının ön gördüğü gelecek modeli dijital teknolojiler alt yapısı üzerine kurulu olacağı yönünde, günümüzde dijital platformlar oldukça popüler ve tercih etkeni.

Yapılan anketler gösteriyor ki kullanıcıların %80i yeni bir ürün alacağı zaman sitenin kendisinden satın almasa bile girip ürünü web ortamında arıyor, fiyat araştırması yapıyor ve kullanıcı yorumlarını inceliyor.

logo tasarımı
120
kural reklam font ailesi


Dijital pazarlama nedir ?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya içerik yöneticiliği, dijital mecra uzmanlığı, dijital televizyonculuk, dijital pazarlama ve dijital reklamcılık üniversitelerde ders programları arasında yer buluyor ve genç nesil arasında giderek daha çok popülerlik kazanıyor.

E-Ticaret- Hobi olarak başladılar yeni iş pazarları oldu

 İlk başlarda meslek olarak kabul edilmesede bu konu hep ilgi görmüştür, bazı kişiler bir çeşit hobi olarak veya ikinci bir iş olarak başlayıp, hızlı ilerleme sağlayıp ve potansiyeli görüp ana mesleği olarak seçmişlerdir. Dijital dünya genç nesilin kariyer planlarında önemli bir yere sahip, ana alanı iletişim olan dijital pazarlama ve dijital teknolojiler hem çekiciliğini arttırıyor hemde pazarda hızlı iş potansyeli sağlıyor, hiç şüphesiz ki bunun nedeni hayatımıza entegre olan medya teknolojilerinin her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilmesi ve iletişim aracı haline gelmesi diyebiliriz.

Dijital Envanter -  Dijital mecralar yeni seçenekler sunuyor

Hem kariyer açısından hemde şirketlerin yeni pazarlama kolları geliştirme araştırmaları açısından dijital mecralar yeni seçenekler sunuyor, bütün bu gelişmelerin yaşandığı yeni dünya düzeninin gücünü şirketler bünyesine kazandırıyor, Kural Dijital Reklam ajansı olarak bizlerde dijital pazarlama servisleri sunuyoruz. Tasarımını yaptığımız örnek e-ticaret sitesi.

Dijital pazarlama nedir ? kural reklam font nedir nasıl bulunur

Dijital İçerik - İstatistik takip imkanı

Sosyal medya yöneticiliği, sosyal medya içerik üreticiliği, video prodüksiyon, harektli içerik (animasyon) filmi tasarımı, web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, google reklamları, diğer e-ticaret hesaplarının yönetimleri ve tümünün istatistik takibi sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Dijital Pazarlama Nedir ? İş Geliştirme : Size Uygun Olanı Seçelim

Birlikte belirleyebiliriz bu gün dijital servisler minimum bir işletmeye %40 ciro artışı sağlamaktdır, eğer hala bu mecralardan yararlanmadıysanız size uygun modeli birlikte seçelim.

 

blog images
sosyal medya yönetimi

Son zamanlarda bir çok kullanıcı

Instagram resmi hesap görünümü verilmiş hesaplardan telif hakkını ihlal ettiğine dair mesajlar alıyor.

“Özellikle çok kullanıcılı hesaplar saldırı altında, bu yazımızı mutlaka okumalısınız .”

Sonraki yazı

Geleceğin 10 mesleği arasında bulunan grafik tasarım ve kullanım alanları hakkında

Share:
girl

Yorumlar :

kural reklam logo
kural reklam logo
kural reklam logo